Kontakt

We wszelkich sprawach proszę pisać pod adres pollak[małpa]szwedzka.pl

6 komentarzy:

 1. Jesteś świeżo po przeczytaniu "Kanalii". Miałem styczność z tekstami kulturowymi, o których jest wzmianka w książce - przeczytałem "Zbrodnię i karę", obejrzałem "Siódmą pieczęć". Jednak ani Dostojewski ani Bergman nie wzbudził we mnie takiego zachwytu jak "Kanalia". Zrobił Pan to. Jest Pan królem. Gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam!
  Czy mogę prosić o odpowiedź na mojego maila, którego wysłałem do Pana na podany wyżej adres. To bardzo ważna sprawa i nie może czekać. Z góry dziękuję. KK

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pan naprawdę uważa, że przebrnąłem przez Pańską epistołę na sześć tysięcy znaków z opowiastkami o Pańskich perypetiach w olimpiadach polonistycznych? Skończyłem czytać na drugim akapicie. I skoro nie szanuje Pan mojego czasu, odpowiedź brzmi „nie”, bez względu na to, czego Pan chciał. Jak ma Pan do kogoś sprawę, to niech się Pan nauczy formułować ją w trzech zdaniach.

   Usuń
 3. Witam serdecznie
  Czytałam "Niepełnych", "Kanalię", "Gdzie mól i rdza" oraz "Zbyt krótkie szczęście" i muszę powiedzieć, że dzięki nim stał się Pan jednym z moich ulubionych polskich autorów :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Komentarze anonimowe są niemile widziane i zastrzegam sobie prawo do ich kasowania bez dalszych wyjaśnień.