Czarna wdowa – ebook
Paweł Pollak
CZARNA WDOWA

Zbiór pięciu opowiadań kryminalnych: „Czarna wdowa”, „Plan dnia”, „Perfekcjonista”, „Fair play” i „Czysta arytmetyka”. Amerykańskie realia, ironiczny humor, nawiązania kulturowe, frapujące zagadki, zaskakujące puenty.

„Czarna wdowa” – Kimberly Núñez osiągnęła swój cel, została bogatą wdową. Ma 24 miliony dolarów i tylko to ją obchodzi. Przekonuje się jednak, że czasami warto myśleć o innych.

„Plan dnia” – Robert Saryan tworzący pod pseudonimem Donovan Dones to autor bestsellerowych e-booków. Swój dzień ma rozplanowany co do minuty, czas, którego nie może poświęcić na pisanie, uznaje za zmarnowany. Nic dziwnego, że jest zły, kiedy dawny przyjaciel wprasza się z wizytą.

„Perfekcjonista” – Donnie jest perfekcjonistą. Niestety, jego małżeństwo do perfekcyjnych nie należy. A Donnie nie widzi szans na zmianę.

„Fair play” – Rozgrywki o szachowe mistrzostwo Nowego Jorku wkraczają w decydującą fazę, ale nie gra o tytuł okazuje się najważniejsza.

„Czysta arytmetyka” – James Odonell, wykładowca matematyki, lubi liczby i kobiety. Z tym że liczby nie miewają zazdrosnych chłopaków.

Powrót do księgarni

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze anonimowe są niemile widziane i zastrzegam sobie prawo do ich kasowania bez dalszych wyjaśnień.