wtorek, 10 grudnia 2013

Promocja w Amazonie

Obniżyłem o połowę (z czterech dolarów na dwa) ceny dwóch swoich książek w Amazonie, „Niepełnych” i „Między prawem a sprawiedliwością”.

Ta cena będzie jeszcze przez dwa dni, potem wzrośnie, ale nadal będzie niższa od nominalnej. Promocja potrwa do niedzieli. Obejmuje ona tylko Amazon amerykański, więc jest to oferta dla czytelników ze Stanów i z Polski. W niemieckim Amazonie nie można takiej promocji w ogóle przeprowadzić, w brytyjskim owszem, ale nie jednocześnie. W ofercie cena widoczna jest bez narzutu, jaki nakłada Amazon kupującym z Polski, ale obawiam się, że nie oznacza to wcale, że go nie ma. Ale nawet z narzutem cena jest chyba atrakcyjna. Zwłaszcza dla zainteresowanych opowiadaniami, gdyż o ile jeszcze wersję papierową „Niepełnych” można nabyć w wydawnictwie, o tyle zdobycie „Między prawem a sprawiedliwością” graniczy z cudem, bo Branta zbankrutowała, a oszukańcze obniżenie nakładu spowodowało, że w obiegu jest niewiele używanych egzemplarzy.

Co istotne, żeby przeczytać te książki, nie trzeba mieć Kindle’a, z Amazonu można ściągnąć aplikację umożliwiającą czytanie na dowolnym urządzeniu.

7 komentarzy:

 1. Panie Pawle, ja kupie te ksiazki w wersji na kindla bezposrednio od Pana za kwote 4usd/ksiazke.
  potrzebuje tylko znac konto, na ktore moglbym zrobic transfer.
  saludos!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak się nie da, Amazon ma wyłączność.

   Usuń
 2. Nie chcę robić dywersji ;-), ale papierową wersję "Między prawem a sprawiedliwością" to ja sobie zamówiłam w empiku i czekam na dostarczenie do tzw. salonu (hehe). W wersji elektronicznej chyba nie ma miejsca na autograf? Zgłoszę się przy najbliższej okazji.
  Pozdrawiam,
  AEZ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to jestem ciekaw, czy rzeczywiście Pani tę książkę dostanie, czy możliwość jej zamówienia nie jest czysto teoretyczna.

   Usuń
 3. Jeszcze mi nie odpisali, jutro tam zajrzę i ich przycisnę. A tymczasem na stronie empiku podają, że można zamówić wszystkie Pana książki oprócz "Niepełnych" i pierwszego wydania "Kanalii".

  OdpowiedzUsuń
 4. Uprzejmie donoszę, że wreszcie sprowadzili "Między prawem a sprawiedliwością" do wybranego przeze mnie empiku i już od dziś mogę się rozkoszować lekturą (pomału, żeby starczyło do wydania dalszego ciągu przygód red. Kuriaty i spółki :-) )

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba ten blog jest czytany łącznie z komentarzami ;-), bo na stronie empiku pojawiła się informacja, że książka "Między prawem a sprawiedliwością" jest już niedostępna.

  OdpowiedzUsuń

Komentarze anonimowe są niemile widziane i zastrzegam sobie prawo do ich kasowania bez dalszych wyjaśnień.