środa, 2 października 2013

Zasada dwóch płynów

Starsi stażem czytelnicy mojego bloga wiedzą, na czym polega zasada dwóch płynów, nowsi mogą się tego dowiedzieć z bloga Książki Oli.

Na tym samym blogu można przeczytać wywiad, jakiego udzieliłem na LiteraTurze.

Dałem się w końcu namówić na Facebooka i założyłem sobie pisarski profil, ale ustrojstwo jest tak nieintuicyjne, że nie mogę dociec, jaki link tam prowadzi :-( Domyślam się jednak, że odszukanie go starym bywalcom nie nastręczy problemu.

11 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Dzięki. Znalezienie rzeczywiście nie nastręcza problemu?

   Usuń
  2. Tam na górze jest wyszukiwarka...

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. No niestety. Młodzież już nie szuka u Wujka Gógla, teraz wszystko się sprawdza najpierw na fejsie. A tam na przykład Krajewski ma ponad sześć tysięcy lajków, a Pollak jeszcze parę dni temu w ogóle nie istniał. To tak, jakby nie istniał w realu...

   Usuń
  2. Będę jednak się upierał, że ta popularność na fejsie jest pochodną popularności w realu, a nie odwrotnie, i że Marek Krajewski to jednak trochę inna liga niż ja.

   Usuń
  3. Marek Krajewski jest na fejs-zbuku już trzy i pół roku, to mu natrzaskali lajków ;-)
   A co znaczy " trochę inna liga"?

   Usuń
  4. ...Bo literacko to Pan jest lepszy, ale Krajewski też pisze dla inteligentnych czytelników.

   Usuń
  5. Schlebia mi Pani, ale to oczywiście nonsens. A przez inną ligę rozumiem tyle, że do nakładów Krajewskiego bardzo mi daleko.

   Usuń
  6. Zaraz tam nonsens... Czytelnik ma prawo do własnego zdania, o! A Krajewskiego też lubię i niedługo zabiorę się za jego najnowszą książkę.

   Usuń

Komentarze anonimowe są niemile widziane i zastrzegam sobie prawo do ich kasowania bez dalszych wyjaśnień.