czwartek, 29 grudnia 2011

Reklama

Kimberly Núñez osiągnęła swój cel, została bogatą wdową. Ma 24 miliony dolarów i tylko to ją obchodzi. Boleśnie jednak przekonuje się, że czasami warto myśleć o innych.

To treść opowiadania kryminalnego mojego autorstwa pt. „Czarna wdowa”, opublikowanego w formie elektronicznej.Opowiadanie dostępne jest również po angielsku i po niemiecku, można je nabyć w Amazonie i w Smashwords (lepiej kupić w Smashwords, bo Amazon stosuje narzuty dla klientów spoza krajów, w których ma siedzibę) oraz w Księgarni NiSzowej, wszędzie w poszczególnych językach albo we wszystkich trzech naraz.

3 komentarze:

 1. "Kimberly Núñez osiągnęła swój cel, została bogatą wdową. Ma 24 miliony dolarów i tylko to ją obchodzi. Boleśnie jednak przekonuje się, że czasami warto myśleć o innych" i cały suspens szlag trafił :)Rzadko się zdarza polska książka na amazonie. Na tą okoliczność naładuję Kindla. Przebywa w stanie krytycznym od Świąt. A dlaczego nie ma "Niepełnych" w wersji kindle?

  OdpowiedzUsuń
 2. Od tej informacji do suspensu to jeszcze kawałek. Nawet całkiem spory.

  Prawa do "Niepełnych" ma (i będzie miało jeszcze przez spory czas) wydawnictwo, więc to ono musiałoby podjąć decyzję o takiej publikacji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak to mówią reklama dźwignią handlu. :)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze anonimowe są niemile widziane i zastrzegam sobie prawo do ich kasowania bez dalszych wyjaśnień.