poniedziałek, 29 listopada 2010

Spotkanie autorskie we Wrocławiu

Serdecznie zapraszam na moje spotkanie autorskie, które odbędzie się w najbliższy piątek, 3 grudnia 2010 r. o godz. 18.00 w Filii nr 57 Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu (ul. Szewska 78) i poświęcone będzie książce Między prawem a sprawiedliwością.


Joanna Jodełka za „Polichromię”, którą rekomendowałem we wpisie Niszowo, dostała nagrodę Wielkiego Kalibru. Muszę powiedzieć, że bardzo mnie ten wybór cieszy, bo pokazuje, że mogą nie liczyć się układy, sprawność promocyjna wydawnictwa, słupki sprzedaży, wystarczy dobra książka. Serdeczne gratulacje, pani Joanno! (tym bardziej szczere, że w 2009 r. nie wydałem kryminału, więc nie mogę się wykazać typową polską zawiścią i czuć się w jakikolwiek sposób pominięty)

4 komentarze:

 1. Szkoda, że do Wrocławia kawał drogi. A dodatkowo, w chwili obecnej, ten kawał nieprzejezdny. Jak zawitasz na Kielecczyznę, pośpieszę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pisać do wydawnictwa, że autor pożądany na Kielecczyźnie, to może mnie tam wyślą :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Pawle, ja też mam za daleko do Wrocławia, więc życzę udanego spotkania. A tak w ogóle , to niech Pan zajrzy do mnie, bo wywiad z Panem już na blogu. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Najpierw muszę się przygotować merytorycznie, bo oprócz "Kanalii" i tłumaczenia "Opowiastek", to wszystko przede mną :) Ale już sobie ostrzę ząbki na polecanych, choćby przez Matyldę, "Niepełnych".

  OdpowiedzUsuń

Komentarze anonimowe są niemile widziane i zastrzegam sobie prawo do ich kasowania bez dalszych wyjaśnień.